PARTNERZY

IZOPANEL – producent płyt warstwowych, który wraz z systemem sprawdzonych rozwiązań w oparciu o własny, prosty sposób działania zapewni Państwu najlepsze produkty. Produkty IZOPANEL są rezultatem stałego i konsekwentnego rozwoju, a integralną częścią filozofii IZOPANEL jest wysoka jakość, którą firma przyjęła za standard.

KINGSPAN – Kingspan jest znany w branży budowlanej z innowacyjności, jakości produktów oraz doradztwa technicznego. Jako firma o zasięgu międzynarodowym Kingspan posiada swoje zakłady produkcyjne oraz biura handlowe w całej Europie, na Dalekim Wschodzie, Stanach Zjednoczonych oraz w Australii. Produkty Kingspan są zaprojektowane w taki sposób, by obniżać koszty budowy, ulepszać jakość oraz dbać o środowisko pracy zarówno w nowych jak i w odnawianych obiektach.

EUROPANELS – Produkty z oferty EuroPanels zdobyły uznanie w środowisku profesjonalistów. Świadczą o tym Złote Medale na międzynarodowych imprezach wystawienniczych: XX Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2011 w Poznaniu oraz XVII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH 2011 w Kielcach. Produkty są ciągle rozwijane i dopasowywane do potrzeb i wymagań rynku.

SOUDAL – największy na świecie producent pianek montażowych, oraz czołowy dostawca mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dekarskiej dla odbiorców profesjonalnych i użytkowników indywidualnych. Belgijski koncern działa od ponad 45 lat, posiada biura handlowe i sieć wyspecjalizowanych dilerów w ponad 100 krajach na 6 kontynentach.

 

WEKTRA –  jest wiodącym w Polsce producentem ściennych i dachowych płyt warstwowych z rdzeniem konstrukcyjno-izolacyjnym. Wysoka jakość i powtarzalność parametrów technicznych płyt warstwowych WEKTRA została osiągnięta dzięki stosowaniu wysokiej jakości surowców i stałej kontroli każdego etapu procesu produkcyjnego.